Mijn Preek is Klaar: Een Overzicht van het Werk van P. Lammers

Dit overzicht belicht het werk "Mijn Preek is Klaar" van auteur P. Lammers, waarbij verschillende edities en gerelateerde publicaties worden besproken. Tevens wordt een breder scala aan boeken en hun kenmerken geïntroduceerd, met een focus op de handel in antiquarische boeken en de voorwaarden die daarbij komen kijken.

"Mijn Preek is Klaar" door P. Lammers

Het werk "Mijn Preek is Klaar" van P. Lammers is verschenen in diverse formaten en edities. Meerdere vermeldingen tonen de titel in zowel paperback als gebonden vorm, met aantallen pagina's variërend van 176 tot 95. De auteur, P. Lammers, wordt soms aangeduid met de toevoeging "SDS", wat mogelijk duidt op een specifieke uitgave of context.

Een van de edities wordt beschreven als "in zeer goede staat" en "ongelezen", wat de potentiële waarde voor verzamelaars onderstreept. Een andere editie, getiteld "Mijn Preek is Klaar. Cyclus C.", suggereert een thematische indeling van de preken, mogelijk gericht op specifieke liturgische cycli binnen het christendom.

Illustratie van de kaft van het boek

Gerelateerde Publicaties en Auteurs

Naast "Mijn Preek is Klaar" zijn er andere werken van P. Lammers en gerelateerde publicaties in de lijst opgenomen. "Nieuwe Preken en Voorbeden", uitgegeven in 1992, is een gebonden editie met illustraties van Helen van Vliet. Dit boek richt zich mogelijk op een breder publiek, aangezien het wordt vermeld met "Kinderjury 1993 - lft. v.a. 9 jr.".

Andere titels die in de lijst voorkomen, bieden een diversiteit aan onderwerpen:

  • "Het nieuwe leven van Strijp S - de metamorfose van een Eindhovense industriewijk" door P. Helden (gepubliceerd in 2009, hardcover, 124 pagina's).
  • "Mijn kop vol muziek" door Jeanette Winterson, met tekeningen van Els van Egeraat (1994, hardcover, 78 pagina's).

Aanbod en Voorwaarden voor Antiquarische Boeken

De context waarin deze boeken worden aangeboden, is die van antiquarische handel, met specifieke vermeldingen van verzendkosten en afhandeling. Het verzenden vanuit België brengt flexibele verzendkosten met zich mee, waarbij de verkoper samen met de koper de voordeligste optie zoekt. Afhalen in Sint-Niklaas is mogelijk na afspraak.

Belangrijke informatie voor kopers:

  • Alle boeken worden beschreven als compleet en in normale antiquarische staat, tenzij anders vermeld.
  • Als particuliere verkoper gelden er andere regels dan bij professionele handelaren; kopers hebben geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht.
  • Boekwinkeltjes.nl fungeert als tussenpersoon en is nimmer partij bij de overeenkomst tussen koper en verkoper.

De verkoper neemt binnen één werkdag contact op om de koop verder af te handelen. In sommige gevallen is een boek tijdelijk niet op voorraad, maar wordt een alternatief aangeboden, zoals te zien is bij de vermelding van "Dat is MIJN bloem!".

6 DINGEN die mensen vaak NIET WETEN 😲 als ze een WONING KOPEN

Diverse Titels en Prijzen

De lijst bevat een reeks boeken met uiteenlopende prijzen, variërend van €2,95 tot €19,95. Enkele voorbeelden van deze titels zijn:

  • "MIJN bloem!"
  • "God, mag ik eens bidden?"
  • "Zusters van JMJ : geschiedenis van een congregatie 1822-1962" door Anneke Driessen, G.P. (€19,95 incl.)
  • "Geleid door de Geest : acht overdenkingen over Romeinen 8" door W. (€2,95 incl.)
  • "De Bijbel als boek van schoonheid" door Dr. B. (€12,95 incl.)
  • "Advent (Genesis 2 en 3)" door Dr. F.W.A. (€4,95 incl.)
  • "Kruis en Kroon" door J. (€5,95 incl.)
Infographic met de prijzen en genres van verschillende aangeboden boeken.

tags: #mijn #preek #is #klaar #o #jos