Zomermarkt HHG Ouddorp: Informatie over het Evenement

Op zaterdag 1 juli 2023 organiseert de activiteitencommissie van de HHG Ouddorp een zomermarkt. Dit evenement vindt plaats op het kerkplein van de Eben-Haëzerkerk, gelegen aan de Diependorst 18a. De markt opent om 9:00 uur en eindigt om 15:00 uur. Bezoekers kunnen zich verheugen op een breed scala aan producten, aangeboden door meer dan 30 kramen.

Kerkplein Eben-Haëzerkerk Ouddorp, locatie van de zomermarkt

Assortiment en Aanbod

Er wordt van alles verkocht op de zomermarkt. Het aanbod omvat diverse lekkernijen zoals patat, vis, oliebollen, hamburgers, gebak en wafels. Daarnaast zijn er kramen met onder andere hoeden, groente, fruit, planten, kaas en snoep. Ook liefhebbers van tweedehands boeken, kaarten en zelfgemaakte Ouddorpse advocaat komen aan hun trekken. Verder zijn er kramen met rommel en schoonmaakartikelen.

Op de markt zijn ook diverse goede doelen vertegenwoordigd, waaronder Stephanos, Kimon en Bright spot of Hope. Een aantal nieuwe deelnemers aan de markt zijn bakkerij Van Harberden, Home keukens, de SGP, TB Modeaccessoires en Ruth’s Shelter.

Gerelateerd Evenement: Toeristendag Ouddorp

Hoewel de zomermarkt van de HHG Ouddorp op 1 juli plaatsvindt, is het relevant om te vermelden dat op woensdag 22 juli 2026 in Ouddorp een ander grootschalig zomerevenement wordt gehouden: de Toeristendag. Dit evenement wordt beschouwd als één van de grootste zomerevenementen van het jaar in Ouddorp.

De Toeristendag kenmerkt zich door de aanwezigheid van 175 kramen, entertainment, muziek, kinderactiviteiten en foodstands. Deze markt vult vrijwel het gehele centrum van Ouddorp en trekt jaarlijks een aanzienlijke hoeveelheid vakantiegangers, dagjesmensen en inwoners uit de regio.

Impressie van een drukke marktstraat tijdens een zomerfestival in Ouddorp

Locatie en Route van de Toeristendag

De route van de Toeristendag loopt door bijna het hele dorp. Kramen zijn onder andere te vinden in de Broekweg (een nieuwe toevoeging dit jaar), Stationstraat, Hofdijksweg, Raadhuisstraat, Weststraat, Hoenderdijk, De Boompjes, Molenblok, Ring-Weststraat, Dorpstienden en het plein bij het Kruidvat.

Bijzonder Onderdeel: Ibiza-plein

Een speciaal onderdeel van de Toeristendag editie is het Ibiza-plein, gelegen bij het Kruidvat. Dit plein wordt omgetoverd tot een kleurrijke, bohemian sfeer. Hier zullen handgemaakte producten, Ibiza-modestands, lifestyle-artikelen, muziek en entertainment te vinden zijn.

Verder dragen een dweilorkest, eenmansartiesten, gezellige terrassen en diverse foodstands bij aan een levendige en zomerse beleving tijdens de Toeristendag.

tags: #zomermarkt #hhg #ouddorp